جلوگیری از سو استفاده سودجویان از سورس کد های منتشر شده در اندروید ریور

شهریور 31, 1399| اندروید ریور
اطلاعیه اندروید ریور ظ

اندروید ریور به عنوان تنها برند معتبر مارکت سورس اندروید در ایران از بدو تاسیس مورد سو استفاده و کپی برداری متعدد قرار گرفته است پی بردن به این موضوع کمی جستجو سطحی را میطلبد.

همراهان گرامی; مراقب کلاهبردارها و دزد های مجازی باشید، درصد قابل توجهی از سورس کد های اندروید ریور در وب سایت های کلاهبردار ، توسط عده ای دزد به فروش می رسند قبل از خرید باید کاملا هوشیار باشید تا تجربه تلخ سایر کاربرانی که از این وب سایت ها که نه زحمتی که فروشندگان ما برای تهیه و ترجمه و رفع ایرادات سورس ها میکشند را متقبل می شوند و نه شعور و شرافت کار حرفه ای را دارند صرفا چشم به جیب شما دوخته اند برای شما تکرار نشود. ما با عده ای از آنها برخورد قضایی نمودیم ، خسارت گرفتیم اما اذعان میکنیم اوقیانوس حماقت و بی شعوری در این فاضلابی که به نام اکوسیستم استارتاپی میشناسیم بی انتهاست..

به دلیل اینکه اندروید ریور تنها برند معتبر مارکت سورس اندروید در ایران و مرکز توجه است ، سودجویان تمرکز ویژه ای روی پروژه های منتشر شده در مارکت دارند که وظیفه ما را در حفظ و حراست از حقوق و زحمات فروشندگان و کلیه کاربرانمان که فضایی حرفه ای را طلب می کنند چند ده برابر بیشتر میکند.

ما از مدتها پیش دست به کار شدیم اینبار نوبت تولید کنندگان و تامین کنندگان پروژه هاست که گام بردارند.
ما تمام زمینه های حرفه ای و فنی جلوگیری از سودجویی ، سودجویان را توسعه دادیم و سرویس هایی را ایجاد نمودیم از جمله سرویس اعتبار سنجی ARAuth اندروید ریور ، ما اعلام می کنیم سورس کد های منتشر شده روی اندروید ریور حتما مورد سود استفاده و فروش غیرقانونی توسط این سود جویان یا قرار گرفته اند یا ناگیزر حتما قرار خواهند گرفت! این انتخاب با فروشندگان ماست که کلیه متد های ایمنی را در سورس کد های خود به گونه ای رعایت کنند تا جلوی این سودجویی ها گرفته شود.انتظار داریم بعد از این اطلاع رسانی کلی و توصیه اکید ما ضمن آگاهی کاربران اندروید ریور و هوشیار شدن آنها ، فروشندگان نیز به پیاده سازی API که به عنوان یک سپر ایمنی عمل میکند و سد ای برای سودجویان است، بیش از پیش اهتمام بورزند.

#این_گام_را_شما_بردارید

(تکمیل می شود..)

اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !


  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
به این مقاله امتیاز دهید :
4.8/5 (17 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]