Final_ARlogo

مارکت اندروید ریور به عنوان اولین مارکت معتبر خرید و فروش سورس و پروژه های آماده اندروید ثبت شده با کد 56985 در مرکز توسعه و تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت و کد شامد 1-1-701459-65-3-4 در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که نسخه پایدار آن با نام بتا در سال 1395 منتشر شد. از اواسط سال 1395 روی ایده این مارکت مطالعه و تحقیق شد و نقشه جامع فعالیت آن نیز تدوین شد و نسخه آزمایشی آن منتشر شد . با بررسی ها و تبادل نظرات فراوان در سال 96 نسخه پایدار آن با نام بتا 1.4 به مرحله اجرا در آمد.

first_ar

اولین مارکت معتبر سورس اندروید از 1395 تا امروز

اندروید ریور از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است که از این حیث به عنوان اولین مارکت سورس های اندروید در ایران شناخته می شود و با دریافت کلیه مجوزات و تیم فنی نخبه با طراحی سازوکار حرفه ای طبق استاندارد های جهانی و شیوه ممیزی و غربالگری محصولات و جذب همکاری با برترین توسعه دهندگاه اندروید، در حوزه استارتاپ های مستقل به عنوان مارکتی معتبر برای خرید و فروش سورس اندروید و پروژه های آموزشی و ابزارهای توسعه مرتبط با آن در ایران شناخته می شود.

ما چی هستیم و قرار هست چه کار کنیم!؟

هدف مارکت اندروید ریور فراهم آوردن محصولات باکیفیت خارجی و ارائه اون محصولات در بستر یک مارکت ایرانی و ارائه خدمات پشتیبانی برای آن محصول خارجی توسط فروشندگان اندرویدریور هست برای دسترسی بهتر و سهولت کار توسعه دهندگان ایرانی برای دسترسی به باکیفیت ترین محصولات خارجی و همچنین ایجاد بستری مناسب و منطقی برای مدرسان و برنامه نویسان اندروید برای ارائه محصولات رایگان و غیر رایگان خودشون و همچنین ایجاد فضایی برای فراگیری اندروید و مقالات مرتبطی راه کارهای مناسبی رو پیش روی برنامه نویسان اندروید قرار بده.

با ایجاد ممیزی فراوان و حساسیت بالا سیستم غربالگری بینظیری رو با بهره گیری از توان متخصصان این حوزه پیاده سازی کردیم تا همواره بهترین خروجی ها با بالاترین استاندارد بر روی مارکت اندروید ریور برای خریداران و فروشندگان مهیا بشه. همچنین با تعریف قوانینی که چهارچوب اجرای این شیوه ممیزی هست همواره متاهد به رعایت قانون وایجاد رضایت در فروشنده و خریدار هستیم و همواره تمام تلاش خود رو برای پاسداشت از این هدف بکار خواهیم بست.

همکاران ما

fa-logo

اندروید ریور و پونیشا هوای همدیگرو دارن ! با خرید از اندروید ریور کد تخفیفی براتون ارسال میشه که با استفاده از اون می تونین به صورت رایگان در پونیشا پروژه ایجاد کنید از فریلنسر های باهوش استفاده کنید و لذتشو ببرید…

اندروید ریور به انرژی، تخصص و خلاقیت شما نیاز داره.اجازه بدید ما از توانایی های شما استفاده کنیم