سود جویی کافه بازار : پرداخت حق عضویت سالانه ۴۰ هزارتومان برای توسعه دهندگان

خرداد 1, 1396| اندروید ریور
سودجویی کافه بازار با پرداخت حق عضویت سالانه

بعد از بکار گرفتن تدابیر سودطلبانه از سوی کافه بازار برای افزایش سوددهی سیستم تبلیغات عدد که نشان داد این مجموعه در طراحی الگوریتم های هوشمند و بهینه عاجز است  ، حالا بیش از 21 هزار توسعه دهنده ایرانی مجبور هستند سالانه مجموعا بیش از 840 میلیون تومان به سود بی دردسر کافه بازار بیافزایند. سودجویی کافه بازار این بار هم به بهانه تقلب ها شبیه دلایلی که برای انتقال فهرست های سیستمی ارائه کردند و به نوعی سرپوش نهادن بر این که کافه بازار جلوی این به گفته خود تقلب ها را نمیتواند با ارائه راه کاری منطقی بگیرد و تا به امروز نتوانسته الگوریتم هوشمندی و بهینه ای چه به منظور کاهش تقلبات و چه بهبود تجربه کاربری ارائه دهد .

 

سود جویی کافه بازار در استفاده از توسعه دهنده

جالب است کافه بازار با بیان دلایل خود در اتخاذ این تصمیم که به نظر عجیب و غریب و غرقابل قبول بوده  و ناشی از سیاست سودجویی بیش از پیش این مجموعه است در وبلاگش بیان میکند :

پرداخت این حق عضویت که سالانه مبلغ ۴۰ هزار تومان است، سبب می‌شود تنها افرادی که قصد فعالیت حرفه‌ای دارند، به عضویت خانواده توسعه‌دهندگان کافه‌بازار درآیند، و در عین حال ورود بی‌هزینه افراد غیرحرفه‌ای و متخلف را به جمع توسعه‌دهندگان کافه‌بازار تا حدی دشوار می‌کند.

باید از تیم فوق العاده کافه بازار ( از دیدگاه حسام آرمندهی ) پرسید آیا فکر پشت این تصمیم بوده است ؟ آیا فکر کرده اید با اعلام این مواضع و دلایل بچه گانه و ساده لوحانه ، دلیل قانع کننده ای برای افزایش این مبلغ و تبدیل آن به هزینه اشتراک دوره ای سالیانه برای مثلا افزایش کیفیت برنامه ها و خدمات دهی ارئه کرده اید ؟؟ این بار هم به بهانه تقلب ، کافه بازار کاری میکند که سود مستقیم و قطعی و بی دردسری را از توسعه دهندگان خود دریافت کند

همچنین بخوانید :  بهترین محیط برای برنامه نویسی اندروید کدام است ؟

جالب است بدانید تنها مارکت رسمی و معتبر اندروید یعنی پلی استور تنها ۲۵ دلار برای یک بار برای بازکردن حساب کاربری از کاربر دریافت میکند و پنل پیشرفته آماری و اطلاعاتی را به کاربر ارائه میدهد و اپلیکیشن ها در معرض دید بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال در هرماه (ایرانی و غیر ایرانی ) قرار میگیرند.

تیم عاجز و ناکارآمد کافه بازار که از ارائه راهکار های برای کاهش تقلب ها درمانده اند و نمیتوانند راه حل منتطقی برای این مهم ارائه دهند لذا روی به برخی سیاست های اقتصادی آورده اند تا علاوه بر اینکه ساده ترین راهکار را ارائه داده باشند نگاه عمده تری به افزایش سود دهی مجموعه نیز داشته باشند مانند حذف لیست تازه منتشر شده ها که باعث شد عدد با افزایش سود دهی مواجه شود. در صورتی که با احراز هویت و دریافت مدارک شناسایی و شماره ملی به راحتی میتوانند جلوی این به اصطلاح تقلبات را بگیرند این روزها قطعا با برطرف شدن محدودیت ها از سوی پلی استور تمام خواهد شد و این مجموعه آرزو میکنند یک بار دیگر بتوانند توسعه دهندگان ایرانی خود را به سوی خود جذب کنند.

همچنین بخوانید :  معتبرترین مارکت خرید و فروش سورس اندروید / نماد اعتماد

به لطف تحریم پلی استور و فرصت طلبی حسام آرمندهی از فضای تحریم ها که موجب شد کافه بازار به این مقدار رشد کند ، نگاه ابزاری و اقتصادی به هموطنان خود را به وضوح میبینیم و قابل کتمان نیست.

توسعه دهندگان ایرانی میتوانند با استفاده از راه هایی تحریم های گوگل پلی را دور بزنند و برنامه خود را در تنها اپ استور رسمی اندروید منتشر کنند.

 

 

5/5 (2 Reviews)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
5/5 (2 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

دسته‌ها: اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]