لایسنس رسمی و پشتیبانی تا راه اندازی کامل

پرداخت هزینه خرید سورس و پروژه در اندروید ریور به معنای تحویل گرفتن یک محصول با کیفیت با لایسنس رسمی خریداری شده توسط فروشندگان اندروید ریور از توسعه دهنده خارجی و دریافت خدمات پشتیبانی تا راه اندازی کامل سورس و پروژه برای شماست.

برای اولین بار در ایران معتبرترین مارکت خرید و فروش سورس اندروید در ایران راهی مطمئن و حــرفه ای را برای شما فراهم می آورد تا به محصولات باکیفیتی که از توسط فروشندگان فعال در اندروید ریور از توسعه دهنده خارجی دریافت می شود و پس از بررسی و تست پروژه در اندروید ریور منتشر می شود ، دسترسی داشته باشید.

کیفیت و قیمت حرفه ای و ایده‌ال

کیفیت پروژه های منتشر شده از بابت سلامت و عملکرد برای اندروید ریور بسیار مهم و حیاتی است ، شاید یکی از بدبین ترین فیلتر ها را پیاده کرده ایم ! در کنار آن قیمت هم بخش مهم ماجراست ، ما قیمت محصولات را با مشورت با توسعه دهنده معقول نگه می داریم

پشتیبانی فنی تا راه اندازی کامل

فروشندگان اندرویدریور تا راه اندازی محصول خریداری شده محصول خود را پشتیبانی می کنند ، شما بعد از خرید اطلاعات برقراری ارتباط با فروشنده را به صورت اتوماتیک دریافت میکنید . در کنار آن اندروید ریور هم بر ارائه درست خدمات پشتیبانی نظارت کامل دارد

7 روز ضمانت بازگشت وجه

بازگشت وجه ، یکی از تضامین اندروید ریور است تا کاربران بتوانند با نهایت آسودگی خاطر و تضمین کیفیت سلامت یک محصول ، پروژه ای که مدنظر دارند را خریداری کنند

Final_ARlogo

اندرویدریور تنها یک مارکت نیست...

اینجا محلیست برای آنها که به دنبال ایده های نو هستند و اینجا محلیست برای آنها که میخواهند پروژه هایشان را عرضه کنند و مزد ایده و فکر و دانش فنی خود را بگیرند .

اندروید ریور با ایجاد بستری مناسب و حرفه ای برای توسعه دهندگان (برای مشاهده کلیک کنید  : قوانین کلی و شرایط پذیرش محصولات ) با دارا بودن تمامی مجوز های فعالیت و حق مالکیت محصولات فرصت مناسبی رو در اختیار توسعه دهندگان قرار داده که از این طریق پروژه های و سورس های اندروید رو به بازار هدف خود که توسعه دهندگان پروژه ها و سرمایه گذاران است برسانند.

مشتریان بالقوه ای که  پروژه های شما رو در اندرویدریور میبینن ، می تونن با مشاهده پروژه های حرفه ای و باکیفیت شما که از فیلتر ممیزی بررسی محصولات اندروید ریور گذر کرده و در مارکت قرار گرفته اند رو بررسی کنند و پروژه مورد نظر رو خریداری کرده و شروع کنن

استاندارد و اصولی پیش می رویم

کلیه محصولات که موفق به رسیدن به مرحه انتشار در اندروید ریور شدند لایسنس رسمی از توسعه دهندگان ایرانی و غیر ایرانی دارند و به صورت اصولی منتشر می شوند و قبل از انتشار با دقت و حساسیت فراوان مورد بررسی فنی و کیفی قرار میگیرن . این یعنی کار مطمئن و اصولی..

ما به کار با برنامه و اصولی اعتقاد بسیار داریم و همیشه خود را با استاندارد ها و فراتر از استاندارد ها منطبق میکنیم . نظارت و کنترل کیفی ما هم دل خریدار را قرص می کند هم فروشنده را..

قوانین سفت و سخت ما از باب یکسان سازی منعطف کیفیت محصولات شاید یکی از سخت ترین ها باشد اما نترسید .. حرفه ای ها فقط یک فنجان قهوه نیاز دارن .

خریدار مطمئن است چه میخرد زیرا تا ما نظارت و کنترل می کنیم و فروشنده می داند چه منتشر میکند زیرا هرگز کیفیت را فدای کمیت نمیکنیم..

دقیقا از همان جایی که برند ها بزرگ پدید آمدند

اینجا محلیست برای آنها که به دنبال ایده های نو هستند و اینجا محلیست برای آنها که میخواهند پروژه هایشان را عرضه کنند و مزد ایده و فکر و دانش فنی خود را بگیرند .

شاید جالب باشد بدانید که اپلیکیشن های فراگیری که رشد کرده و همه گیر شدند در حوزه اپلیکیشن های موبایلی با توسعه پروژه های مادر و توسعه Base هایی آماده که البته میزان این توسعه از چند درصد تا چند ده درصد بوده ، پدید آمده اند..

این قطار هیچگاه از حرکت نمی ایستد و در هر برهه ای از زمان شاهد ظهور ایده هایی از این دست خواهیم بود و لازم است بدانیم ایده همواره یک منبع الهام داشته است و مهم تر از آن باید بدانیم چه میخواهم ما در اندرویدریور تلاش کرده ایم محصولاتی باکیفیتی را پذیرش و منتشر کنیم تا بتوانیم خدمات مناسبی به برنامه نویسان ایرانی برای ساخت و توسعه اپلیکیشن مورد نظر خود و شروع فعالیتشان ارائه داده باشیم