دومین همایش «فریلند» با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ برگزار می‌شود

تیر 17, 1398| هادی سرفراز

تحریریه وبلاگ اندروید ریور – دومین همایش فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسینگ، ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این همایش افراد علاقه‌مند یاد می‌گیرند چطور کار کردن به شیوه فریلنسینگ به عنوان یک کار تمام وقت و حرفه‌ای را شروع کنند، مشتریان خود را بیابند، خودشان را معرفی کنند و بدون استخدام شدن در جایی، به کسب درآمد بپردازند.

خبر خوب اینکه ، اندروید ریور حامی این رویداد است به همین منظور برای ثبت نام در این همایش میتوانید از کد تخفیف اندروید ریور: androidriver استفاده کنید

جزئیات برگزاری دومین همایش فریلند

محدودیت‌های کارمندی و سخت‌تر شدن شرایط بازار کار از یک طرف، و مزایای فریلنسینگ از طرف دیگر باعث شده تا مردم هر روز بیشتر به این شیوه کار کردن رو بیاورند. در فریلنسینگ یا آزادکاری، هر کسی با هر تخصصی می‌تواند به صورت مستقل با دریافت پروژه، به کسب درآمد بپردازد. فریلنسینگ از مزایایی مثل آزاد بودن ساعت کار، تنوع در کار و کاهش هزینه‌های رفت و آمد برخوردار است. اما این شیوه کار کردن هم نیازمند دانش و مهارت‌هایی است که هر فریلنسری برای موفق شدن باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد.

 

این همایش میزبان سخنران و مربیان باتجربه‌ای خواهد بود که به انتقال تجربیات یا آموزش مهارت در قالب ۱۰ سخنرانی و ۶ کارگاه می‌پردازند. در سخنرانی‌ها، درباره چگونگی استفاده حداکثری از فرصت‌ها برای کسب درآمد مثل تکنیک‌های مذاکره و فروش و کسب درآمد ارزی بحث خواهد شد. در کارگاه‌های امسال نگاه ویژه‌ای به موضوعات تولید محتوا، برنامه‌نویسی و برندینگ شخصی شده است. همچنین در نمایشگاه فریلند، بیش از ۵۰ استارتاپ خدمات خود را به فریلنسرها معرفی خواهند کرد.

 

همایش فریلند به شش جنبه توانمندسازی، آموزش اصلول اولیه، گسترش فرهنگ خود اشتغالی، توانمندسازی معلولان، توانمندسازی خانم‌های خانه‌دار و گسترش محدوده جغرافیایی فریلنسینگ می‌پردازد. برای تحقق این اهداف، فریلند امسال در دو روز و در فضایی بزرگتر از دوره قبل برگزار خواهد شد.

 

اولین دوره فریلند، ۲۲ شهریور ۹۷ در منطقه آزاد انزلی برگزار شد که میزبان ۸ سخنرانی، ۵ کارگاه و نمایشگاه استارتاپ‌ها بود و با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد. نیما نورمحمدی، موسس سایت پونیشا و بنیانگذار همایش فریلند باور دارد که برای کارآفرین بودن، حتما نباید استارتاپ ایجاد کرد و این کار از طریق فریلنسینگ با هزینه خیلی کمتر هم شدنی است.

زمان برگزاری همایش فریلند

فریلند ترکیبی از دو کلمه freelancer و land به معنی سرزمین آزادکارها است. دومین همایش فریلند ۲۸ و ۲۹ شهریور برگزار می‌شود و میزبان بیش از ۱۰۰۰ نفر از افراد با تجربه و علاقه‌مندان به فریلنسینگ خواهد بود. برای تهیه بلیت شرکت در رویداد، می‌توانید به سایت فریلند مراجعه کنید.

0/5 (0 Reviews)

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !


  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]