رشد 700 درصدی اندرویدریور در یکسال گذشته

بهمن 30, 1397| اندروید ریور
اندروید ریور 700 درصد بزرگتر شد

تقریبا یک ماه تا تحویل سال و عید باستانی نوروز مانده است . امروز مفتخریم که بگوییم اندروید ریور به عنوان اولین مارکت معتبر سورس اندروید در ایران از سال 1395 تا امروز، نسبت به پارسال بیش از 700 درصد بزرگتر شده است .

با توجه به نمودار های آماری موجود و گزارش گوگل آنالیتیکس رشد آماری اندرویدریور در زمینه جذب کاربر در یک سال گذشته با میانگین رشد 700.5% به ثبت رسیده است.

همچنین وب سایت معتبر الکسا نمودار روند رشد رتبه و آمار را که در ارتباط مستقیم با شاخص های Audience مانند تعداد بازدید ، بازدید از صفحه و.. است اندروید ریور را با رشد 7 برابری نشان می دهد.

 

نمودار رشد آمار بازدید و جذب کاربران توسط نرم افزارهای سرور اندروید ریور

 

همچنین سیستم های آمارگیر فعال روی سرور های اندروید ریور در بخش مصرف پهنا باند یا BandWidth ، این شاخص در مقایسه با یک سال گذشته از 3.32GB به 16.8GB در ماه رسیده است. البته آمار در این بخش به دلیل پروسه های جاری و انجام شده Optimization روی سرور و Frontend را نمی توان به عنوان دقیق ترین شاخص جذب کاربر بیان نمود.

بیشترین توزیع آمار بازدیدکنندگان و ضریب نفوذ اندروید ریور در کشور به ترتیب مربوط به استان های زیر است :

 1. تهران
 2. همدان
 3. خوزستان
 4. مازندران
 5. آذربایجان شرقی
 6. اصفهان

 

در اندروید ریور توانستیم کاربران رنج سنی 24-30 سال را به عنوان بازه سنی با درصد بالای کاربران نسبت به سایر بازه های سنی جذب کنیم.

همچنین افراد علاقه مند یا فعال در موضوع فعالیت ذکر شده در زیر با استناد به آمار گوگل انالیتیکس به ترتیب تشکیل دهنده کاربران اندروید ریور هستند :

 1. Business Services/Business Technology/Web Services/Web Design & Development
 2. Software/Business & Productivity Software
 3. Business Services/Business Technology/Enterprise Software
 4. Software/Design Software/Drawing & Animation Software
 5. Consumer Electronics/Mobile Phones

همچنین اندروید ریور با توجه به جذب کاربران بهبود هایی را نیز در پلفترم خود انجام داد و هم اکنون نسخه 1.4.9 Beta برای پلتفرم اندروید ریور ریلیز شده است و روند بهبود و ارتقا کلی پلتفرم همواره ادامه دارد و امیدواریم تا پایان سال نسخه 1.4.91 Beta اندروید ریور را ریلیز کنیم/

اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !


  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
به این مقاله امتیاز دهید :
1/5 (1 Review)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]