معرفی مارال هاست اسپانسر رسمی اندروید ریور

اسفند 12, 1399| اندروید ریور
مارال هاست اسپانسر رسمی مارکت اندروید ریور

همراهان گرامی اندروید ریور درود، ما همواره و هرروز بیش از پیش در حال گسترش خدمات و همکاری های خود با توسعه دهنده های ایرانی و شرکت های معتبر ایرانی هستیم و درآینده خبرهای بسیار خوبی رو در این زمینه منتشر خواهیم کرد. به جهت گسترش خدمات و پوشش نیاز های هزاران کاربر اندرویدریور در بخش میزبانی و مدیریت هزینه ها امروز مارال هاست اسپانسر رسمی مارکت اندروید ریور شد.

طی یک قرارداد رسمی با شرکت محترم خدمات میزبانی مارال هاست از امروز این شرکت اسپانسر رسمی مارکت اندرویدریور به عنوان اولین و تنها مارکت معتبر و تخصصی سورس اندروید در ایران هست و امکانات ویژهای رو برای هزاران کاربر اندروید ریور در نظر گرفته تا برای اولین بار در ایران با این ابتکار ، هاست های بهینه شده اپلیکیشن رو با کمترین هزینه تهیه کنید و در هزینه های خودتون صرفه جویی کنید و با بهترین کیفیت اپلیکیشن های آنلاین خودتون رو راه اندازی کنید.

همچنین بخوانید :  افزایش درآمد توسعه دهندگان اندروید ریور

از جمله خدمات ویژه برای کاربران اندروید ریور :

  • ارائه هاست کلود ویژه میزبانی اپلیکیشن های آنلاین
  • بهینه سازی حداکثری برای افزایش سرعت اپلیکیشن های آنلاین
  • امنیت بی نظیر اپلیکیشن های آنلاین

همچنین شما می تونین با کد تخفیف : androidriver از خدمات ویژه و سرویس های این شرکت برای اپلیکیشن های خودتون استفاده کنید.

برای ورود و مشاهده سرویس ها روی لینک زیر کلیک کنید :

ورود و مشاهده سرویس ها
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
4/5 (31 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور, اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]