آغاز همکاری پونیشا و اندرویدریور

خرداد 20, 1397| اندروید ریور
همکاری پونیشا و اندروید ریور | مارکت اندروید ریور

سبز است مثل ما ، عده ای در یک اتاق تاریک با یک لیوان قهوه داغ بدون شکر ، روبروی مانیتور ، روی استیج اندروید استدیو ، در حال شعبده بازی هستند..

اوه پسر من از پَسش بر نمیام… ! ، شاید این جمله برای شما به معنای ” بن بست ” باشد اما، این جمله در آنجا تقریبا هیچ معنایی ندارد..

و حالا در کنار خود پونیشا را می بینیم این آغاز همکاری ما با پونیشا است ، فریلنسر های مجربی که از پلتفرم پونیشا برای انجام پروژه های کارفرمایان استفاده میکنند پتانسیل بسیار عظیمی محسوب می شوند .

ما در اندروید ریور سعی داریم از این پتانسیل در جهت جلب رضایت کاربران خود و معرفی ایده آل ترین راه برای توسعه و اجرای ایده های مرتبط با پروژه های اندروید موجود در مارکت اندروید ریور استفاده کنیم.

همچنین بخوانید :  تقدیم شکایت رسمی از نقض کپی رایت توسط شبه سایت ها به پلیس فَتا

همه چیز آماده است و زمینه مناسبی نیز بین ما و پونیشا فراهم شده ، حالا ما با خیال آسوده میتوانیم شما را به سوی خدمات حرفه ای مرتبط با برنامه نویسی اندروید که در پونیشا توسط فریلنسر های مجرب ارائه می شوند هدایت کنیم.

کافیست از طریق تیکت در رابطه با محصولی مشخص در این زمینه با ما مکاتبه کنید تا ما شمارا با توجه به مزیت های درنظر گرفته شده از سوی پونیشا برای اندروید ریور به سوی فریلنسرهای مجرب هدایت کنیم.

 

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]