رونمایی از کنسول مدیریت قیمت و اعمال تخفیف آنی

اردیبهشت 2, 1398| اندروید ریور
رونمایی از کنسول مدیریت قیمت و اعمال تخفیف اندروید ریور | مارکت سورس اندروید ریور

سلام به همه همراهان گرامی اندروید ریور ، امروز در این ساعت و دقیقه مفتخریم اعلام کنیم از ویژگی اختصاصی دیگری در پلتفرم مارکت اندروید ریور در داشبورد فروشندگان رونمایی شد.

همانطور که درخبر های قبلی عنوان کردیم ، ما از اواخر سال 97 شروع با تکمیل کادر فنی و تیم توسعه اندروید ریور شروع به توسعه و تولید ویژگی های اختصاصی مطابق با پلتفرم مارکت اندروید ریور کردیم که از در خبر های قبلی درباره هر کدوم از ریلیز ها و ویژگی های جدید و بهبود های UI/UX اطلاعاتی ارائه شد ما عنوان کردیم سال 98 سال پرکار برای توسعه ویژگی ها و ایجاد ویژگی های جدید و منحصر به فرد برای پلتفرم مارکت اندروید ریور هست.

از این رو ، تیم با در نظر گرفتن شعار ” اندروید ریور ، هرروز ، یه پلتفرم بهتر ” هدفمون رو از توسعه پلتفرم و ساعتها و روزها برنامه نویسی روی بستر و زیرساخت مارکت ، روشن تر بیان کردیم.

کنسول مدیریت قیمت و تخفیف

بعد از تلاش تیم فنی و توسعه مارکت اندروید ریور و کار فنی و برنامه نویسی شبانه روز تیم توسعه اندروید ریور که درنهایت ماحصل اون تولید کنسول مدیریت قیمت و تخفیف بود .

حالا فروشندگان مارکت اندروید ریور با استفاده از این کنسول جدید میتونن قیمت محصولاتشون رو به صورت آنی تغییر بدن و هم اینکه این قابلیت در اختیارشون قرار داده شده تا بتونن به صورت آنی روی محصولاتشون تخفیف اعمال کنن.

البته ما بهبود هایی رو در عملکرد کنسول بروزرسانی محصولات هم زمان با توسعه کنسول مدیریت قیمت و تخفیف و همچنین تغییرات جزئی در رابط کاربری بخش همه محصولات من اعمال کردیم ، شما از این کسنول و ویژگی که در اختیارتون قرار میده می تونید در بخش ” همه محصولات من ” با کلیک روی آیکن مربوطه استفاده کنید.

این ویژگی برای همه کاربران فعال شده و سعی کردیم فعال شدن تدریجی رو برای این کنسول اعمال نکنیم.

تیم توسعه اندروید ریور به عنوان مارکت تخصصی خرید و فروش پروژه های آماده اندروید در تلاشه تا با تبدیل ارتقا و توسعه پلتفرم مارکت اندروید ریور بستر حرفه ای رو برای فروشندگان و خریداران مهیا کنه . شما می تونید از طریق بخشی که برای فیدبک در کنار صفحه ظاهر میشه نظراتتون رو به ما منتقل کنید . می تونید مطمئن باشید ما همه این دیدگاه هارو می خونیم و به اونها اهمیت میدیم.

 

 

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]