ارتباط با ما

همواره کنارتان هستیم ...

جهت ارتباط با مارکت اندروید ریور میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید

  راه برقراری ارتباط با ما تنها از طریق ارسال تیکت  و ایمیل پشتیبانی است و کلیه موارد ارائه درخواست ها و امور مالی از طریق تیکت صورت خواهد گرفت.

  • توجه داشته باشید برای پرسش سوال درباره محصولات تماس نگیرید برای پرسش و مشاوره درباره محصولات باید از طریق فرم پرسش پاسخ انتهای صفحه همان محصول اقدام کنید تا فروشنده محصول مستقیما به شما پاسخ دهد . راه های ارتباطی زیر جهت ارسال درخواست رسیدگی به مشکلات احتمالی دانلود ، پیگیری مالی و موارد از این قبیل است .
 [ ارسال و ثبت تیکت پشتیبانی ]  

ایمیل : Support [at] androidriver.net

آدرس : خوزستان - رامهرمز - خیابان طالقانی غربی - پشت پارک شهدا - نرسیده به آژانس تختی - کوچه شهید نظرعلی برون - بلوک چهارم


  • برای پشتیبانی محصول بعد از خرید از توضیح بلوک سمت چپ در همین صفحه استفاده کنید با توجه اینکه پرسش و پاسخ درباره محصولات بر عهده فروشنده محصول است باید در صفحه محصول پرسش خود را ارسال کنید و از اطلاعات تماس بالا استفاده نفرمایید
  • ثبت شکایات ، پیگیری های تراکنش مالی ، ارائه گزارشات را به صورت تیکت ثبت کنید تا توسط واحد پشتیبانی اندروید ریور رسیدگی شود.

 

محصولی خریداری کرده و نیاز به پشتیبانی دارم

پس از خرید یک محصول اطلاعات تماس مانند ایمیل ، شناسه تلگرام ، واتس اپ و.. فروشنده را در صفحه محصول بلافاصله بعد از خرید برای شما نمایان می شود تا در صورت وجود ابهام یا سوال حین راه اندازی پروژه بتوانید با فروشنده محصول گفتگو کنید و پشتیبانی دریافت کنید.

ما کیفیت فروشندگانمان را کنترل می کنیم و معتبر ترین فروشندگان روی بستر مارکت اندرویدریور در حال فعالیت هستند ، فروشندگان فعال اندروید ریور همواره بالاترین میزان رضایت در ارائه خدمات پشتیبانی را جلب نموده اند اما درهرصورت اگر پروسه ارائه پشتیبانی به شما از سمت فروشنده به خوبی پیش نرفت میتوانید با ارسال تیکت ، گزارش یا شکایت خود را ثبت کنید تا توسط واحد پشتیبانی اندروید ریور مورد بررسی قرار بگیرد و نسبت به حل آن طبق قوانین اقدام شود.

ارسال تیکت
//androidriver.net/wp-content/uploads/2018/10/wearehere_map.jpg