۷ سال با شما

از ۹۵ تا امروز، ۷ سال فوق العاده رو با شما پشت سرگذاشتیم، اندرویدریور با پایان سال ۱۴۰۲ به فعالیت خودش برای همیشه پایان میده.ما در شرکت فناوران ایده پرداز آویژه به عنوان مالک استارتاپ اندرویدریور، در این باره جزییات بیشتری رو با شما به اشتراک گذاشتیم.

حدود هفت سال اندرویدریور به عنوان برند مارکت سورس‌کدهای اندروید به عنوان اولین مارکت تخصصی سورس اندروید در ایران فعالیت کرد و این هفت سال فوق العاده بود. ما با نگاهی به آینده تصمیم گرفتیم با توجه به چشم اندازها تازه شرکت فناوران ایده پرداز آویژه به فعالیت اندروید ریور با پایان سال ۱۴۰۲ پایان بدیم تا فرصت داشته باشیم کارهای فوق العاده‌تری در صنعت نرم افزار کشور انجام بدیم و راهکارهای تازه نرم افزاری رو ارایه بدیم.

اندرویدریور در مدت فعالیت خودش تونست به اهداف تعیین شده شرکت و حتی فراتر از اونها دست پیدا کنه و میزبان با کیفیت ترین سورس‌کدها و تیم های نرم افزاری ایرانی باشه و برای این تیم ها و افراد بستر مطمئن و حرفه‌ای رو برای عرضه محصولاتشون فراهم کنه.

این تیم ها و افراد از طیف‌های متفاوت و گوناگونی بودند، اینکه هرروز میدیدیم برنامه نویس‌های نوجوان و بعنوان نمونه تعدادی از اونها که ۱۵ سال داشتن رو به درآمد مطمئنی از طریق فراهم کردن بستر برای ارائه نبوغ و توانمندیهاش رسوندیم خوشحال بودیم، این لذت بخش ترین بخش کار ما بود و ما هرروز تلاش میکردیم تا مطمئن باشیم خدمات باکیفیتی ارایه می کنیم و این بستر و سکو هرروز میزبان شایسته تری برای کاربرانمون هست.

طبق معمول، هر پایانی میتونه تلخ باشه، ما خاطرات و دوران فوق العاده‌ای رو پشت سر گذاشتیم، اما حالا وقت اینه که بگیم، خدانگهدار...

شرکت فناوران ایده پرداز آویژه هرروز درحال خلق کردنه، ما تمام روز، هرروز کار میکنیم تا فراتر از انتظار شمارو ارائه بدیم، این خداحافظی شیرینه چون میدونیم قراره چه اتفاقات بزرگی رو رقم بزنیم که حتما شما هم ازون‌ها بهره خواهید برد. این ماموریت ماست و برای اهدافمون بی توقف ادامه میدیم.

پیش به سوی آینده...Awizhe Ideation Technologists LLC