سورس اندروید افزایش سرعت شارژ و ذخیره باطری

سورس اندروید افزایش سرعت شارژ و ذخیره باطری اندروید | سورس برنامه ذخیره باطری و افزایش سرعت شارژ |دانلود سورس اندروید بهینه ساز باطری و افزایش سرعت شارژ اندروید | سورس حرفه ای برنامه افزایش سرعت شارژ 5 برابر و ذخیره باطری

سورس افزایش سرعت شارژ باطری و ذخیره ساز و بهینه ساز باطری برای اندروید استدیو یک پروژه حرفه ای آماده اندروید است که توسط آن یک اپلیکیشن تمام عیار بهینه سازی باطری و افزایش سرعت شارژ میتوانید تولید کنید .

طراحی منحصر به فرد و تخت آن در کنار کدنویسی روان و واضح به همراه تگ های راهنما یکی از برترین ویژگی های این پروژه آماده اندروید است.

سورس آماده برنامه ذخیره باطری و افزایش سرعت شارژ اندروید

طبعا این پروژه مانند همه پروژه های برنامه نویسی قابلیت توسعه باب میل توسعه دهنده را دارد و به سادگی نیز فارسی می شود

همراه با پکیج آموزش تصویری راه اندازی همراه با پروژه

در برنامه های بهینه ساز مهمترین عامل پشتیبانی از حالت های مختلف تلفن هوشمند است . خروجی نهایی این پروژه قابلیت پشتیبانی از حالت شارژ را دارد که به کاربر کمک میکند اطلاعات دقیقی از وضعیت شارژ تلفن هوشمند را ببیند و با دکمه بهینه سازی آن را بهینه کند تا سرعت شارژ بعد از انجام بهینه سازی که شامل بستن نرم افزار های غیر ضروری و بستن نرم افزار های غیر ضرروی در پس زمینه به صورت هوشمند می شود را موجب سازد که سرعت شارژ گوشی بالا رفته و همچنین در هنگامی که کاربر از برنامه استفاده طول عمر باطری را بیشتر سازد.

اسکرین شات ها : ( برای نمایش سایز بزرگ کلیک کنید )

 

 

رایگان – خرید

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود