سورس اندروید و iOS اپلیکیشن نرخ ارز و سکه آنلاین

اپلیکیشن نرخ ارز | طراحی اپلیکیشن اندروید نرخ ارز | سورس کد اپلیکیشن اندروید و iOS نرخ لحظه ای ارز | سورس اندروید نرخ ارز آنلاین برای اندروید و iOS

این برنامه شما را از نرخ لحظه ای انواع ارز، ارزهای دیجیتال و سکه و طلا به صورت لحظه ای مطلع می کند. این برنامه با اندروید استودیو و فلاتر نوشته شده است.

‏از قابلیت های کلیدی این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت های سورس اندروید نرخ ارز آنلاین

‏- نرخ لحظه ای ارزهای بیش از 150 کشور مختلف به ترتیب اولویت (در این مورد از api وبسایت exchange rate استفاده شده است. این برنامه قادر است تقریبا همه ارز های موجود در جهان را پوشش دهد )

‏- نرخ لحظه ای 100 ارز دیجیتال برتر به همراه تغییرات هر ارز در 24 ساعت و یک ماه گذشته به ترتیب رتبه هر ارز. (در این بخش نرخ لحظه ای 100 ارز برتر دیجتال نمایش داده میشود و در صورت تغییر رتبه ارزها این لیست به صورت خودکار بروز می شود.)

‏- نرخ لحظه ای طلا(مثقال طلا و گرم طلای 18 عیار و 24 عیار) و سکه ( سکه امامی ، سکه بهار آزادی ، نیم سکه ، ربع سکه و سکه گرمی )

‏- قابلیت تبدیل انواع ارز به یک دیگر (در این بخش کاربر می تواند انواع ارز را به هم تبدیل کند مثلا دلار به ریال، پوند به یورو و… )

– بخش درباره ما جهت نوشتن توضیحات شما

پیشنمایش سورس اندروید و ios نرخ ارز آنلاین

پیشنمایش سورس اندروید و ios نرخ ارز و طلا و سکه | مارکت سورس اندروید ریور

در طراحی رابط کاربری سعی شده که تا حد ممکن شیک و چشم نواز باشد. پس زمینه اپلیکیشن به صورت تصادفی با هر بار باز کردن برنامه تغییر می کند و در شروع اپلیکیشن اسپلش اسکرین به نمایش در می آید. شما می توانید به راحتی بخش های مختلف این نرم افزار را به دلخواه خود ویرایش کنید.

 این اپلیکشن با زبان دارت و فریمورک فلاتر نوشته شده است. شما می توانید با استفاده از اندروید استودیو به راحتی خروجی apk اپلیکیشن خود را دریافت کنید. در صورت نداشتن دانش کافی جهت گرفتن خروجی اپلیکیشن تیکت بزنید. با توجه به این که اپلیکیشن با فلاتر طراحی شده امکان گرفتن خروجی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS وجود دارد. البته ما صرفا از نسخه اندروید پشتیبانی می کنیم.

49000 تومان – خرید

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

نکات پرسش و پاسخ محصول

  • قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
  • طرح پرسش درباره شخصی سازی و افزودن امکانات اضافه به سورس کدها تایید نمی شود
  • درصورت عدم رعایت استاندارد پرسش و پاسخ ، ممکن است پرسش شما حذف یا ویرایش شود