سورس اندروید قالب های آماده UI کاتلین

کیت های آماده رابط کاربری کاتلین | پکیج قالب های آماده رابط کاربری کاتلین | پکیج قالب و کیت آماده UI برای Kotlin

کیت های آماده کاتلین با دارا بودن بیش از 400 طرح خاص و مختلف در بیش از 35 دسته بندی مختلف برای طراحی بهترین و استاندارد ترین رابط های کاربری با استفاده از kotlin است. شما می توانید با استفاده از این طرح های آماده رابط کاربری با متد های روز که در معروف ترین اپلیکیشن ها به استاندارد ترین روش به کار گرفته شدند بسازید.

کاملا تست شده و رفع باگ شده برای اولین بار توسط وحید تیم

سورس اندروید کیت قالب های رابط کاربری کاتلین

ما این مجموعه شگفت انگیز را به صورت اختصاصی برای شما آماده کردیم و رفع باگ و تست ها را انجام دادیم تا شما بدون مشکل به راحتی بتوانید از این پکیج های آماده که بزرگترین پکیج ارائه شده برای کاتلین است بهره ببرید و به راحتی بتوانید رابط کاربری جذابی را برای اپلیکیشن خود بسازید.

کیت قالب های آماده رابط کاربری چیست ؟

کیت های آماده در واقع رابط های کاربری از قبل طراحی شده توسط برنامه نویسان است که با اصول روز طراحی می شوند . همانطور که می دانیم طراحی یک رابط کاربری تخصص ویژه ای لازم دارد به همین دلیل است که در بین برنامه نویسان ، افرادی صرفا با تخصص طراح رابط کاربری هستند و تنها در زمینه طراحی رابط کاربری تخصص و دانش دارند.

این به آن دلیل است که طراحی رابط کاربری به قدری وسیع است که اصولا این افراد باید تنها در همین رشته فعالیت داشته باشند تا بتوانند در سطح مطلوبی رابط کاربری طراحی کنند. حالا پکیج های آماده کیت رابط کاربری بدون نیاز دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات به راحتی از طرح های آماده استفاده کنید.

این قالب ها در بیش از 35 دسته بندی مختلف ارائه شدند ، این بیش از سی و پنج دسته بندی همه نیازمندی های شما برای طراحی رابط کاربری فوق العاده و زیبا و استاندارد را رفع می کند . به این معنی که شما برای طراحی یک رابط کاربری می توانید با استفاده از این طرح های آماده بدون نیاز به طراحی و تست و رفع باگ کامپوننت های اضافه شده با خیال راحت با چند کلیک رابط کاربری خود را تولید کنید و نیازی به تست ، بررسی و خطایابی و .. ندارید.

 

برخی از پیشنمایش های آماده در این پکیج :

 

تصاویر بالا بخشی از رابط های کاربری است شما با استفاده از این کیت های آماده که به صورت اختصاصی توسط تیم ما ( وحید تیم ) بهینه سازی شده اند با ساختن یک رابط کاربری جذاب و زیبا چند کلیک فاصله دارید و می توانید بدون نیاز به صرف وقت و زمان زیادی که برای طراحی رابط کاربری استاندارد برای اپلیکیشن خود صرف می کنید به راحتی با استفاده از کیت های آماده در وقت و زمان خود صرفه جویی کرده و رابط کاربری مناسب اپلیکیشن خود را بسازید.

39000 تومان – خرید

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

نکات پرسش و پاسخ محصول

  • قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
  • طرح پرسش درباره شخصی سازی و افزودن امکانات اضافه به سورس کدها تایید نمی شود
  • درصورت عدم رعایت استاندارد پرسش و پاسخ ، ممکن است پرسش شما حذف یا ویرایش شود