فروش این محصول متوقف شده است
سورس کد های مشابه ای که پیشنهاد می کنیم
سورس های جایگزین پیشنهادی :

سورس اندروید فروشگاه اینترنتی

سورس برنامه فروشگاه اینترنتی | سورس اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی در محیط اندرویداستدیو طراحی وبرنامه نویسی شده وکاملا ریسپانسیو هستش واز طریق پنل کاملا فارسی مدیریت می شود
سبد پرداخت این سورس کد متصل به درگاه زرین پال بوده و به راحتی با جایگزینی شناسه درگاه شما به حساب زرین پال شما متصل می شود کدها بسیار ساده نوشته شدن از الگوریتم های آسان در توسعه آن استفاده شده است.


پنل مدیریت این اپلیکیشن  بر پایه زبان PHP نوشته شده است که قابلیت مدیریت اپلیکیشن را به همراه اطلاعات و آمار اپلیکیشن را در اختیار قرار می دهد.

قابلیت امتیاز دهی به هر محصول.جستجوی پیشرفته.اسلاید شو زیبا.طراحی وریسپانسیو فروشگاه اینترنتی در محیط اندرویداستدیو طراحی وبرنامه نویسی شده وکاملا ریسپانسیو هستش واز طریق پنل کاملا فارسی مدیریت می شود.

با استفاده از این سورس می توانید یک اپلیکیشن مشابه دیجی کالا و بامیلو وخیلی از فروشگاه های اینترنتی موجود دربازار راه اندازی کنید . این سورس آخرین نسخه بوده و امکانات بی نظیری را ارائه می دهد پنل مدیریت آن نیز بسیار منعطف طراحی شده کنترل کاملی را برای مدیریت مشتریان و خرید هایی که انجام شده می دهد.

سورس و پنل سمت وب نیز کاملا فارسی و راستچین شده است و به راحتی می توانید با استفاده از مستندات راه اندازی درون پکیج اپلیکیشن خود را راه اندازی نمایید.

پیشنمایش سورس اندروید فروشگاه اینترنتی

برخی از ویژگی های سورس اندروید اپلکیشن فروشگاه

  • متصل به درگاه زرین پال
  • پنل مدیریت php قدرتمند
  • قابل راه اندازی برای هر نوع فروشگاه با هر موضوع فعالیت
  • راه اندازی اسان و سریع
  • طراحی زیبا و کارآمد
  • و بسیاری امکانات دیگر…

فروش این محصول متوقف شده است
از سورس های مشابه در دسته دیدن کنید

فروش این محصول موقتا غیر فعال شد. به زودی مجددا امکان فروش این سورس کد فراهم خواهد شد.

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود