سورس اندروید بازی Piano Tiles کاشی های پیانو

سورس اندروید بازی Piano Tiles اندروید | سورس آماده بازی Piano Tiles اندروید استدیو | سورس بازی کاشی های پیانو اندروید استدیو |  دانلود سورس اندروید بازی Piano Tiles برای اندروید | سورس بازی پرطرفدار پیانو برای اندروید 

بازی پرطرفدار کاشی های پیانو یا Piano Tiles با بیش از 100 میلیون دانلود یکی از پرطرفدار ترین بازی های موجود در گوگل پلی است. این سورس آماده پروژه ای مشابه پیانو تایلز است که توسط این پروژه آماده اندروید که برای اندروید استدیو و ایکلیپس طراحی شده میتوانید به راحتی بازی مشابه نمونه پرطرفدار آن تولید کنید.

سورس آماده بازی Piano Tiles اندروید

به هر شیوه ای که بخواهید به راحتی میتوانید پروژه را به هر شیوه که میخواهید شخصی سازی کرده و یا توسعه دهید و بازی پرطرفداری را تولید کنید که همه از آن لذت ببرند.

این پروژه دارای چهار حالت مختلف کلاسیک ، آرکید ، بمب ,.. است که پلیر با انتخاب هر حالت میتواند با چالش های جدیدی مواجه می شود .

سیستم ثبت رکورد امتیاز دهی و چندین موزیک در این بازی از ویژگی های دیگر این پروژه آماده اندروید است.

پروژه آماده بازی Piano Tiles با کدنویسی روان شامل تگ های توضیحات دست شما را باز میگذارد که بدون پیچیدگی و به هم ریختگی معمول کدها این پروژه حرفه ای را توسعه دهید ویرایش کنید و یا خیر بدون تغییرات فقط خروجی بگیرید .

این پروژه طبعا ماننده همه پروژه های برنامه نویسی صد در صد قابل توسعه بوده و به راحتی با تغییر String.xml  بدون نیاز به کدنویسی به زبان فارسی برگردانید

به همراه آموزش ویدئویی راه اندازی از صفر تا صد درون پروژه

 

بازی پیانو تایلز علاوه بر این که ساده است توانسته بین میلیون ها کاربر طرفداران پروپا قرصی بیابد بین خیل عظیمی از بازی های پر زرق و برق این یک بازی ساده و در عین حال به شدت چالشی بود که هر کسی را به خود جذب میکرده است.

رایگان – خرید

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

نکات پرسش و پاسخ محصول

  • قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
  • طرح پرسش درباره شخصی سازی و افزودن امکانات اضافه به سورس کدها تایید نمی شود
  • درصورت عدم رعایت استاندارد پرسش و پاسخ ، ممکن است پرسش شما حذف یا ویرایش شود