سورس اندروید واتساپ استاتوس دانلودر

سورس اندروید دانلود استاتوس واتس اپ | سورس اندروید Whatsapp Status Downloader | دانلود سورس اندروید ذخیره وضعیت واتس اپ 

سورس کاملا فارسی شده و راستچین شده واتس اپ استاتوس دانلودر که در محیط اندروید استدیو توسعه داده شده است یک سورس کاربردی و ابزار ارائه شده برای برنامه واتس اپ است .

این سورس راستچین شده و فارسی میباشد

یکی از امکانات بسیار جالب توجهی که پیام رسان واتساپ برای کاربران خود در نظر گرفته است امکان قرار دادن یک متن، تصویر و یا یک ویدیو به عنوان استاتوس می باشد که می تواند برای 24 ساعت در پروفایل کاربری شما قرار بگیرید تا مخاطبین شما بتوانند آن را مشاهده نمایند.

اما نکته ای که در این میان وجود دارد که شما تنها می توانید استاتوس های واتس اپ دیگران را تماشا کنید و در صورتی که از آن ها خوشتان بیاید، نمی توانید آن را ذخیره کنید. واتس اپ این امکان را در اختیار کاربران قرار نداده است

واتساپ استاتوس دانلودر نام برنامه نهایی ایست که خروجی سورس واتس اپ استاتوس دانلودر خواهد بود و به شما و کاربرانتان که برنامه نهایی را دانلود میکنند این امکان را میدهد  با دیدن وضعیت های دلخواه (اعم از فیلم و عکس) بتوانید آن وضعیت را از طریق این برنامه دانلود و ذخیره نمایید.

پیشنمایش سورس واتس اپ استاتوس دانلودر | مارکت اندروید ریور

 

 

رایگان – خرید
4/5 (2 Reviews)

سورس های مرتبط :

سورس های شامل تخفیف :


 
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

مشخصات پشتیبانی فروشنده محصول

در این بخش کلیه اطلاعات تماسی که فروشنده جهت پشتیبانی محصول ثبت نموده است بعد از خرید محصول جهت دریافت پشتیبانی فروش برای شما بلافاصله نمایان می شود

نکات پرسش و پاسخ محصول

  • قبل از پرسیدن سوال به صفحه سوالات پرتکرار( کلیک کنید ) اندروید ریور مراجعه کنید.
  • طرح پرسش درباره شخصی سازی و افزودن امکانات اضافه به سورس کدها تایید نمی شود
  • درصورت عدم رعایت استاندارد پرسش و پاسخ ، ممکن است پرسش شما حذف یا ویرایش شود