سوالات پرتکرار

سوال های پرتکرار خریدار ها :

بله ، طبق قوانین و مقررات و شرایط استفاده اندروید ریور کلیه محصولاتی که به فروش می رسند دارای راهنمای و پشتیبانی از سوی فروشنده آن محصول هستند و فروشنده ملزم به ارائه پشتیبانی و پاسخ دهی به شما درباره محصول خریداری شده است.

شما می توانید از طریق فرم پرسش و پاسخ انتهای صفحه محصول پرسش خود را مطرح کنید تا فروشنده مستقیما به شما پاسخ دهد . دقت کنید طبق مقررات قبل از خرید کلیه پرسش و پاسخ ها باید در محیط اندروید ریور انجام شود و فروشنده نمی تواند در خارج از مارکت ( آیدی تلگرام ، تماس تلفنی ، ایمیل و.. ) به شما پاسخ دهد.

بله ، تمامی آپدیت های بعدی و نسخه های بعدی پروژه را به صورت کاملا رایگان دریافت می کنید. لطفا برای دریافت بروزرسانی های جدید به پنل کاربری خودتون تحت عنوان داشبورد مشتری مراجعه کنید که از منو سایت قابل دسترسی هست همچنین آدرس مستقیم پنل هم https://androidriver.ir/customer-dashboard است

سوالات شما توسط اوپراتور بین چند دقیقه یا چند ساعت کاری ( نهایتا 3 ساعت ) بررسی وتایید می شوند ، سپس فروشنده اعلان دریافت می کند و باید حداکثر در 48 ساعت کاری به شما پاسخ دهد.

درصورتی که 48 ساعت پس از طرح سوال خود در فرم پرسش و پاسخ یک محصول گذشته باشد و فروشنده هنوز نسبت به پاسخ به سوال شما اقدام نکرده این مورد را از طریق تیکت https://androidriver.ir/customer-dashboard/submit-ticket گزارش دهید تا واحد نظارت بر کیفیت خدمات فروشندگان با فروشنده تماس بگیرد و مورد را پیگیری کند.

بعد از خرید محصول می تونید از فروشنده پشتیبانی دریافت کنید برای اینکار روی دکمه اطلاعات پشتیبانی ( زیر تصویر کاور دکمه وسط ) در صفحه مشخصات سورس کلیک کنید تا بعد از خرید اطلاعات پشتیبانی برای شما نمایان بشه و با فروشنده ارتباط برقرار کنید. لینک تصویر به عنوان نمونه : 

بله می توانید ، در صورتی که فروشنده بعد از خرید به سوالات شما پاسخ نداد و محصول خود را به خوبی پشتیبانی نکرد بعد از ثبت تیکت و ارائه گزارش شکایت توسط واحد پشتیبانی اندروید ریور بررسی شده و با توجه به قوانین موجود در صفحه قوانین https://androidriver.ir/rules مبلغ به شما مسترد میشه .

بله ، در صورت وجود مشکل با توجه به قوانین و مقرارت وضع شده توسط اندروید ریور https://androidriver.ir/rules این امکان برای خریدار وجود دارد .اهداف ما ما همواره در جهت کسب رضایت مشتری و حفظ حقوق فروشنده تعریف شده اند

اندروید ریور تنها مارکت معتبر و تخصصی خرید و فروش پروژه های برنامه نویسی اندروید و فایل های آموزشی مرتبط با برنامه نویسی اندروید در ایران است که دارای کلیه مجوز های لازم از مراجع مرتبط بوده و تیم فنی مجربی در طراحی و توسعه زیرساخت ها و مارکت در اختیار دارد و با فروشندگان معتبر ایرانی در حال همکاری است که هرروز این همکاری ها گسترش می یابند . خرید از اندروید ریور به عنوان مارکت معتبر ، کیفیت خرید شما را تضمین میکند و با توجه به قوانین وضع شده در جهت حمایت از خریدار و حفظ حقوق توسعه دهنده ، خرید باکیفیت ، تضمین شده ای را تجربه خواهید نمود و با توجه به تضامین قانونی موجود در صفحه قوانین اندروید ریور همواره کلیه حقوق حرفه ای شما ( به عنوان خریدار و فروشنده ) حفظ خواهد شد.

سوال های پرتکرار فروشندگان :

برای فروش سورس ها و محصولات مرتبط با برنامه نویسی اندروید از منو بالای مارکت ( فروشنده شو و شروع کن ! ) کلیک کنید تا علاوه بر دریافت اطلاعات جامع و ویدئو کوتاهی که جهت راهنمایی تولید شده است را نیز تماشا کنید.

همانطور که میدانید سهم مشارکت فروش در مارکت های جهانی 37% است اما در اندروید ریور سهم مشارکت 20% تعریف شده. فروشندگان در مارکت اندروید ریور محصولات خود را با 80% سهم فروش می فروشند و 20% که توسط مارکت اندروید ریور کسر شده به عنوان سهم مشارکت دریافت می شود.

از 20 درصد سهم مشارکت دریافتی 9% بابت مالیات بر ارزش افزوده ، 1% بابت کارمزد درگاه بانکی و 10% بابت ایجاد و ارائه فضا فعالیت و تهیه زیرساخت ها اخذ می شود (در مجموع 20%) که به این ترتیب از 100درصد مبلغ ، 80% به فروشنده و 20% طبق توضیحات بالا به اندروید ریور می رسد.

شما می توانید موجودی حساب خود رو در هرزمان درخواست کنید و اندروید ریور ظرف 48 ساعت کاری موجودی حساب شما رو با توجه به اطلاعات پرداخت برای شما واریز خواهد نمود. پس از ثبت واریزی توسط اندروید ریور، تسویه حساب ها بر اساس پایا و در سیکل سیستم شاپرکی به حساب شما واریز خواهد شد.

بنابر مصوبه بانک مرکزی کلیه تراکنش‌های پایا در روزهای غیرتعطیل، دو مرتبه و در ساعت‌های 3:45 بامداد و 15:45 عصر انجام می‌پذیرند.درصورتی که حساب بانک ملی ارائه دهید ، محدودیت 2 مرتبه در روز از سمت شاپرک برداشته خواهد شد.

ما همیشه از ارائه تخفیف توسط فروشندگان خود استقبال میکنیم ، برای هماهنگی تخفیف می توانید از طریق سامانه تیکتینگ اندروید ریور اقدام به ارسال تیکت کنید تا اوپراتور به درخواست شما رسیدگی کند.

خدمات اندروید ریور به عنوان مارکت خرید و فروش پروژه اندروید شامل ویرایش و شخصی سازی سورس نمی شود که این مطابق با استاندارد کلیه مارکت های مشابه معروف و صاحب برند که در جهان شناخته شده هستند. اما فروشندگان می توانند شخصی سازی و توسعه اپلیکیشن ها در صورت تمایل فروشنده و توافق با شما انجام دهند البته شما می توانید توسعه و پیاده سازی ایده های شخصی خود را به فریلنسر ها بسپارید اندروید ریور کد تخفیف 100% برای پونیشا ارائه می دهد.