چطور با اندروید ریور از سورس کد خودم محافظت کنم ؟

آبان 8, 1399| اندروید ریور
جلوگیری از سرقت و سوء استفاده از سورس کد اندروید | وبلاگ مارکت اندروید ریور

در این مقاله درباره سرویس API منحصربه فرد اندروید ریور برای حفاظت از سورس کد های اندروید دربرابر سوء استفاده و نقض حقوق مادی و معنوی از جمله سرقت و.. می پردازیم ما در این پست شرح میدهیم چطور اندروید ریور با توسعه یک سرویس منحصر به فرد می تواند امکان حفاظت حداکثری از سورس کد ها و حقوق فروشندگان را ارائه داده تا بتوانند با فعالیت در یک بستر حرفه ای و با تمرکزی تماما معطوف به محصول رشد کنند.

مشکلات فعالیت در حوزه تولید یا بومی سازی محصولات در ایران

تامین کننده محتوا (فروشنده) روزها وقت خود را صرف شناسای و رفع باگ و ترجمه و راستچین سازی آن محصول نموده است و محصول را نه با قیمت اصلی آن بلکه با تعرفه ای که حق خود بابت ترجمه و رفع ایراد سورس کد می داند منتشر می کند و نه با هیچ عنوان و ادعا دیگری…

فعالیت در ایران دردسر های خودش را دارد ، به عنوان مثال کافی است برای اولین بار در ایران در یک حوزه مشخص یک سرویس باکیفیت ایجاد کنید مانند آنچه ما با اندروید ریور با راه اندازی یک مارکت پروژه های آماده اندروید برای اولین بار در ایران انجام دادیم عده ای سودجو و اوباش مجازی دست به سرقت دسترنج تامین کنندگان محتوا محصولات بومی شده می زنند و یا یک محصول را چندین بار در چند پروژه برای خود یا مشتریان خود راه اندازی میکنند درحالی که که تامین کننده محتوا (فروشنده) روزها وقت خود را صرف شناسای و رفع باگ و ترجمه و راستچین سازی آن محصول نموده است و محصول را نه با قیمت اصلی آن بلکه با تعرفه ای که حق خود بابت ترجمه و رفع ایراد سورس کد می داند منتشر می کند و نه با هیچ عنوان و ادعا دیگری. تولید کننده محصول به کنار همه میدانیم تولید یک سامانه بومی و ایرانی کار بسیار با ارزشی است و چالش ها زیاد در مسیر طراحی دارد و انرژی بسیار زیادی از سمت تولیدکنندگان محصول می طلبد حال فرض کنید ازین قبیل پروژه ها نیز مورد سو استفاده قرار بگیرند.. خبر خوب اینکه ما برای حل این چالش اینجا هستیم ، همانگونه که در سال 1395 با تاسیس اندرویدریور، سرویسی را توسعه دادیم تا پروژه های آماده اندروید که با سیاست فروش انبوه تعرفه گذاری شده و روی آن منتشر شوند و بخش عمده این نیاز و چالش را در ایران با تلاش شبانه روزی حل کردیم.اینبار نیز اجازه نخواهیم داد جریانات هرزی که در حول جریان اصلی شکل گرفتند ، فرصتی برای تناول داشته باشند.

اندروید ریور با سرویس پایش اعتبار ARAuth چطور این مشکل را حل میکند؟

ما در اندروید ریور دست روی دست نگذاشتیم و به تماشای این سیرک و جست و خیز میمون ها ننشستیم و هرگز اجازه نخواهیم داد مسیر های هرزی که در اطراف اندروید ریور ایجاد گردیده اند بتوانند تغذیه شوند.سرویس پایش اعتبار اندروید ریور Android River Authentication یک وب سرویس جامع امنیتی برای پایش اعتبار و هویت دقیق استفاده کننده از سورس کد است که توسط اندروید ریور روی پلفترم اختصاصی مارکت با نام واترکورس توسعه داده شده است.

استفاده از این وب سرویس امنیتی بسیار ساده است شما کافی است با استفاده از مستندات منتشر شده در صفحه راهنمای استفاده از وب سرویس در گیتهاب این وب سرویس را به پروژه خود اضافه کنید.

این وب سرویس تضمین منطقی و فنی است که یک سرویس دهنده می تواند از آن برای ارتقا امنیت و اطمینان از ارائه سرویس به کاربر قانونی استفاده کند. با پیاده سازی این سرویس ویژه امنیت سورس کد خود را تضمین کنید و به شکل قابل توجهی از سوء استفاده ها و سرقت محصولاتتان جلوگیری کنید.

این وب سرویس دقیقا چه کار میکند ؟

هسته مرکزی وب سرویس امنیتی پایش اعتبار اندروید ریور طبعا روی سرور های اندروید ریور پیاده سازی شده است و از طریق یک کلاینت اطلاعات کاربر را دریافت کرده و به هسته ارسال می کند ، هسته با پایش اعتبار کاربر که در این جا می تواند پکیج نیم اپلیکیشن اندروید یا دامنه وب سایت باشد ، پاسخ خود را به سمت کلاینت ارسال میکند و کلاینت بر اساس پاسخ دریافتی اقدام بعدی را پردازش می کند.

در صورتی که به اندازه کافی کلاینت خود را ایمن سازی کنید و به درستی سرویس امنیتی پایش اعتبار اندروید ریور را در پروژه پیاده سازی کنید تقریبا شکستن یا کرک کردن این وب سرویس غیرممکن خواهد بود.

سخن پایانی :

ما همه آنجه برای یک فعالیت حرفه ای با استاندارد بالا نیاز است منحصرا ایجاد نمودیم ، سرویس منحصربه فرد پایش اعتبار اندروید ریور ARAuth یک سرویس رایگان برای فروشندگان اندروید ریور است که از سمت ما در اندروید ریور برای تضمین امنیت و ارائه خدمات حرفه ای در یک بستر حرفه ای و منحصربه فرد در ایران به فروشندگانمان ارائه می شود تا بتوانند از پروژه های خود در مقابل سواستفاده های احتمالی به شکل قابل توجهی حفاظت کنند زیرا اندروید ریور ، تنها برند معتبر و در حوزه مارکت فروش سورس کد های اندروید در ایران بوده و ازین رو مرکز توجه است، به همین دلیل پروژه های منتشر شده در اندروید ریور یا مورد سو استفاده قرارگرفته اند ، یا ناگزیر قرار خواهند گرفت پس ما اکیدا پیشنهاد می کنیم همه فروشندگان فعال در مارکت اندروید ریور از زیرساخت های امنیتی ایجاد شده توسط ما استفاده نموده تا از بروز سواستفاده ها جلوگیری کنیم.

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
4.3/5 (11 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: معرفی سرویس ها و ابزار ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]