ساخت اپلیکیشن اندروید بدون دانش برنامه نویسی

شهریور 5, 1398| علی شیرالی
ساخت اپلیکیشن اندروید بدون دانش برنامه نویسی

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید بدون دانش برنامه نویسی

چطور اپلیکیشن اندروید بدون دانش برنامه نویسی بسازیم ؟ آیا ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی و با چند کلیک قابل انجام است ؟

اینها سوالاتی هستند که در ویدئو بالا به آنها پاسخ می دهیم ، اینکه چگونه می توانید با اطلاعات بسیار پایه تنها دارا بودن اندروید استدیو برای خروجی گرفتن با چند کلیک بتوانید اپلیکیشن اندروید خود را تولید کنید و در شبکه های اجتماعی برای فروش منتشر کنید.

شما می توانید با مشاهده این ویدئو بیابید فرایند خدمات اندروید ریور چگونه است و چگونه می توانید با خرید یک سورس بدون دانش برنامه نویسی با پشتیبانی فروشنده سورس به راحتی اپلیکیشن مورد نیاز خود را تولید کنید. با توجه به قوانین و مقرراتی و شرایط استفاده ای که اندروید ریور محیا نموده است و با توجه به ایجاد بستر حرفه ای برای فروشندگان و خریداران استفاده کیفیت استفاده از خدمات را بالا برده ایم و گویای این تضمین کیفیت استقبال روز افزون کاربران از مارکت اندروید ریور و محصولات با کیفیتی که با نظارت فنی منتشر می شوند است.

ورود به مارکت اندروید ریور

 

 

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
علی شیرالی CO-Founder نویسنده مقاله

بنیانگذار مارکت اندروید ریور و گاهی هم گیم باز 🎮 و صد البته یه عاشق فیلمسازی 🎬 و عکاسی 📷 که چندین گام جدی هم توی این زمینه برداشته..می تونی علی شیرالی رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
4.5/5 (13 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: آموزش برنامه نویسی اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]