آموزش Flutter : ساخت برنامه لیست کارها

بهمن 9, 1397| علی شیرالی
آموزش فلاتر : ساخت برنامه what to do

در این مقاله از آموزش فلاتر ، سورس اندروید یک نمونه پروژه Flutter قرار داده شده که با خروجی گرفتن از این پروژه آماده یک اپلیکیشن مدیریت کارها یا لیست کارهای برای انجام را میتوانید خروجی بگیرید. همچنین می توانید از تگ فلاتر مقالات دیگری در زمینه فلاتر رو دنبال کنید.

آموزش ساخت برنامه لیست کارها در فلاتر

این نمونه پروژه فرصت ایده آلی را برای درک هرچه بیشتر کد های فلاتر برای شما فراهم می کند . همواره نمونه پروژه ها به دلیل فانکشنال بودنشان و فرصتی که به برنامه نویسان برای درک کدنویسی به زبان آن پروژه میدهند یکی از بهترین ابزار آموزشی هستند که احتمالا می توانید بیابید.

همچنین بخوانید :  رفع خطا SSL peer shut down incorrectly در اندروید استدیو

توضیحات کلی پروژه Flutter برنامه لیست کارها

در این پروژه شما می توانید یک اپلیکیشن برای مدیریت کارها ایجاد کنید. کاربر می تواند با کلیک روی دکمه اضافه یا + کارهایی که لازم است به یاد داشته باشد تا آنهارا انجام دهد را وارد کند و با استفاده از برچسب های مختلف آنها را از هم تفکیک کند

شما میتوانید کارها رو با ویژگی های خاص و مختلف به این پروژه اضافه کنید مثلا ” اولویت ” و یا به کارها توضیحات خاص یا کامنت اضافه کنید.

اسلاید کار برای انتخاب به عنوان انجام شده

قابلیت های دیگر این پروژه قابلیت اسلاید کارها یا کشیدن کارها به از راست به چپ برای تیک زدن کار به عنوان انجام شده است که ویژگی جالبی برای این پروژه محسوب می شود.

همچنین بخوانید :  آموزش کاتلین : تفاوت متغیرهای var و val در زبان برنامه نویسی کاتلین

دسته بندی پویا

قابلیتی وجود دارد که اپلیکیشن بر اساس تاریخ انتخاب شده کارها را در چند دسته مانند کارهای امروز ، کارهای فردا ، کارهای 7 روز آینده و.. دسته بندی میکند .

 

این پروژه رو می تونید از طریق لینک زیر دریافت کنید

لطفا برای مشاهده لینک های این نوشته به حساب کاربری خود وارد شوید
  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
علی شیرالی CO-Founder نویسنده مقاله

بنیانگذار مارکت اندروید ریور و گاهی هم گیم باز 🎮 و صد البته یه عاشق فیلمسازی 🎬 و عکاسی 📷 که چندین گام جدی هم توی این زمینه برداشته..می تونی علی شیرالی رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: آموزش برنامه نویسی اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]