ضرورت ساخت اپلیکیشن برای مدرسه و آموزشگاه

خرداد 21, 1398| اندروید ریور
ضرورت ساخت اپلیکیشن برای مدرسه و آموزشگاه | وبلاگ مارکت سورس اندروید ریور

ضرورت هوشمند سازی مدرسه و آموزشگاه با ساخت اپلیکیشن موبایلی برای آن به همراه پروژه آماده اپلیکیشن مدرسه در قالب این مقاله ارائه می شود با ما در ادامه همراه باشید.

لزوم ساخت اپلیکیشن برای مدرسه و آموزشگاه چیست ؟

می توانیم بگوییم در عصر تکنولوژی نیاز ها نیز گسترش یافته و تغییر کرده است ، مدارس و آموزشگاه ها به عنوان سازمان های خصوصی و دولتی بیشتر جامعه آماری را در بر گرفته اند ، مخصوصا جوانان و نوجوانان با رنج سنی 13 تا 18 سال که شاید بتوان گفت درصد قابل توجهی از فعالیت های روزمره خود را در محیط دیجیتال انجام میدهند از شبکه های اجتماعی گرفته تا اپلیکیشن های خدماتی و..

مدارس و آموزشگاه ها با تولید اپلیکیشن می توانند کیفیت خدمات و رضایت دانش آموزان خود را بالا ببرند

آموزشگاه ها و مدارس می توانند با تولید اپلیکیشن نیاز دانش آموزان خود را پوشش داده و کار هایشان را بهتر به پیش ببرند و همچنین این امکان موجب ایجاد  لذت بیشتر و رضایت بیشتر در دانش آموزان می شود که به تمایز آموزشگاه و مدرسه شما کمک شایانی میکنند.

مدیریت کلاس ها ، اعلام تکالیف ، برنامه هفتگی ، ارتباط با مدرس ها ، اعلام نمرات با نمودار های پیشرفته تحلیلی ، اطلاع رسانی رویداد ها و برنامه ها و جشن ها و.. در قالب یک اپلیکیشن می تواند بسیار جذاب و خاص باشد. چیزی که هر مدرسه و آموزشگاهی با توجه به آن می تواند جهش بزرگی در ارائه خدمات خود داشته باشد.

اپلیکیشن پیشرفته مدرسه و آموزشگاه شما آماده است !

پروژه آماده این اپلیکیشن در اندروید ریور مدتی است منتشر شده است که به خوبی با دارا بودن امکانات خاص و ویژه این نیاز ها را پوشش داده و فضای حرفه ای را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد تا به راحتی به امورات مربوط به مدرسه خود بپردازند و همچنین مدیران نیز می توانند به راحتی کلیه امور را از طریق پنل ویژه خود مدیریت کنند.

شما می توانید با خرید و دریافت این پروژه با قیمتی استثنایی و اندک به همراه پشتیبانی و راه اندازی فروشنده محصول این اپلیکیشن را برای مدرسه و آموزشگاه خود راه اندازی نمایید

سورس اندروید برنامه آنلاین مدیریت مدرسه و آموزشگاه

 

این پروژه به شما کمک می کند به راحتی و سهولت با توجه به پشتیبانی فروشنده مدرسه و آموزشگاه خود را با تولید یک اپلیکیشن و پنل مدیریت حرفه ای ، هوشمند کنید و ارائه خدمات خود را مدرن و هوشمند پیش ببرید.

با تولید اپلیکیشن با توجه به ویژگی های پروژه شیوه ارائه خدمات شما به صورت کلی متحول شده و می توانید مدرسه و آموزشگاه خود را از حیث کیفیت خدمات متمایز کنید.

 

 

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
3.8/5 (4 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: معرفی سرویس ها و ابزار ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]