رونمایی از بخش ” فقط در اندروید ریور “

اسفند 15, 1397| اندروید ریور
فقط در اندروید ریور

برای اولین بار در اندروید ریور انتشار یافت : اندرویدریور با راه اندازی این بخش ویژه در نظر دارد تا محصولاتی که فقط در اندروید ریور از سمت فروشندگان منتشر شده اند را در صفحه اصلی مارکت برای بازدید بیشتر کاربران قرار دهد.

اندروید ریور اولین و معتبرترین مارکت تخصصی پروژه های آماده برنامه نویسی از سال 1395 تا امروز در ایران است. در طول این سالها بسیاری به تقلید از اندروید ریور وبسایت هایی را تاسیس کردند که از این حیث همواره ازمارکت اندروید ریور الگوبرداری شده اخیرا بنیانگذار اندروید ریور طی یک توییت در صفحه تویتر شخصی خود به این موضوع اشاره کرد :

حالا اندرویدریور بخش جدیدی را به صفحه اصلی مارکت با عنوان ” فقط در اندروید ریور ” افزوده است که شامل محصولاتی است که توسط فروشندگان آنها فقط در اندرویدریور منتشر شدند . درادامه در ارتباط با این بخش توضیحاتی ارائه شده است :

مکانیزم عمل این بخش که توسط اندروید ریور طراحی شده است نمایش 4 محصول به صورت تصادفی ( Random ) با هر بار بازدید از صفحه یا تازه سازی صفحه ( Refresh ) به کاربران است تا همه محصولات از شانس یکسان برای نمایش برخوردار باشند.

 

محصولاتی که فقط در اندروید ریور توسط فروشندگان منتشر می شوند در صفحه اول در این بخش قرار میگیرند تا از این امکان ویژه برای دریافت و جذب کاربران بیشتر بهره مند شوند.

 

ما همواره در حال بهبود کلی پلتفرم اندروید ریور در تمامی سطوح فنی ، دیداری و .. هستیم و با بکارگیری حداکثر توان کارشناسان فنی در اندروید ریور درحال ارتقا پلتفرم بوده و امیدواریم در سال 1398 بتوانیم با توجه به بازخوردهای دریافتی از کاربران و متادیتا هایی که جمع آوری میکنیم پلتفرم مارکت را به سمت انتظارات فنی شما نیل دهیم.

 

حتما دیدگاه های خود را در بخش های مختلف از طریق ارسال انتقاد و پیشنهاد در قالب تیکت بیان کنید میتوانید مطمئن باشید ما همه آنها را مورد بررسی قرار داده و به شما پاسخ می دهیم.

 

پیشاپیش نوروز باستانی بر شما فرخنده باد

 

0/5 (0 Reviews)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)

دسته‌ها: اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]