بیش از 70 میلیون تومان پرداختی به فروشندگان

شهریور 7, 1397| اندروید ریور
پرداختی به کاربران | مارکت سورس اندروید ریور

هورا ! اولین نسخه از اولین و تنها مارکت سورس های آماده اندروید در ایران در سال 1395 با نام بتا 1.0 رونمایی شد . برای اولین بار در ایران بود که مارکت پروژه اندروید راه اندازی می شد و اندروید ریور صاحب و مالک این ایده ناب در ایران است.

با تکیه بر توان متخصصان خبره و کار و تلاش و جلب رضایت گسترده مشتریان با افتخار اعلام میکنیم پرمخاطب ترین مارکت پروژه های اماده اندروید در ایران امروز بیش از 70 میلیون تومان به فروشندگان فعال در اندروید ریور پرداخت کرده است.

علاوه بر کار تلاش پرسنل ما در اندروید ریور که همواره موجب گسترش خدمات ما بیش از پیش شده و هر روز خدمات ما را گسترده تر از دیروز می کند ، این را هم به خوبی میدانیم بدون کاربرانمان هرگز موفقیت میسر نمی شود پس تمام تلاش اندروید ریور در این جهت است.

همچنین بخوانید :  افزایش درآمد توسعه دهندگان اندروید ریور

شما می تونید در شبکه های اجتماعی با هشتگ #YourJournyAR دیدگاه های خودتون رو در این رابطه منتشر کنید…

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
0/5 (0 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]