قوانین و شرایط سرویس ها و بخش ها

مقدمه 

این قوانین مربوط به سرویس ها و بخش های مختلف موجود در پلتفرم مارکت اندروید ریور برای فروشندگان می باشد. منظور از بخش ها و سرویس ها کلیه خدماتی است که به فروشندگان که با تعریف مشخص آن در قانون کلی و شرایط استفاده پیش بینی شده اند.

هدف ما از تدارک این صفحه شفافیت کارکرد خدمات و شرایط استفاده و حضور محصولات در بخش ها و سرویس هایست که در حال حاضر در مارکت اندروید ریور به فروشندگان ارائه میگردد.

کلیه شرایط پیش بینی شده در ذیل هر بخش شرح داده شده است و فروشندگان لازم است هرکدام از شرایط نگارش شده را مطالعه نموده و از آن آگاهی داشته باشند.

اندروید ریور می تواند در هر زمان این قوانین را تغییر دهد ما تلاش می کنیم تغییرات این قوانین را اطلاع دهیم اما مسئولیتی درباره عدم اطلاع کاربر نداریم و کاربران موظف می باشند به صورت دوره ای این قوانین را برای تغییرات جدید بررسی کنند.


صفحه اول

تعریف: صفحه اول مارکت اندروید ریور ( صفحه اصلی ) به آدرس https://androidriver.net است.

تازه ترین ها

در این بخش محصولاتی که با کیفیت مناسب از لحاظ طراحی رابط کاربری ، عملکرد بهینه جذابیت موضوع و کیفیت ساخت بالا هستند نمایش داده می شوند و به صرف دارا بودن تازه ترین تاریخ انتشار در این لیست نمایش داده نمی شوند.

نکته : قبل از تاریخ 1 / 4 / 1399 کلیه محصولات تازه که موفق به انتشار در اندروید ریور می شدند در این بخش قرار می گرفتند.

محصولات ایرانی

تعریف : محصولات ایرانی به محصولاتی اتلاق می شود که توسط برنامه نویسان ایرانی و یا توسط برنامه نویسان غیر ایرانی در کشور ایران طراحی و تولید شده باشند و یا هسته یک محصول غیر ایرانی را به صورت عمده مورد تغییر قرار داده و توسعه داده باشند به نحوی که وجه تمایز چشمگیری با محصول اصلی داشته باشد.

این بخش در صفحه اصلی مارکت قرار دارد و محصولات در این بخش با مکانیزم نمایش عادلانه به صورت تصادفی ( Random ) بیشتر از سایر محصولات به جهت حمایت از محصولات ایرانی با توجه به نمایش در صفحه اصلی برخوردار می شوند

شرایط قرارگرفتن در بخش محصولات ایرانی :

  •  احراز کامل تعریف محصولات ایرانی
  •  داشتن توضیحات کامل و شفاف در صفحه محصول حداقل 300 کلمه.
  •  پیشنمایش ها در حالت دمو به خوبی کار کرد داشته باشند.
  •  طراحی محصول ( رابط کاربری ، عملکرد ، دسته موضوعی ، جامع بودن امکانات ) باید حرفه ای و بالاتر از سطح معمولی باشد.

جشنواره آف ریور

تعریف : جشنواره آف ریور سرویسی از اندروید ریور است که با استفاده از الگوریتم اختصاصی ، محصولاتی که از طریق کنسول مدیریت قیمت در داشبورد فروشنده روی آنها تخفیف اعمال شد را به صورت خودکار نمایش می دهد.

نمایش به صورت گسترده در تقریبا تمامی صفحات مارکت انجام می پذیرد از جمله صفحه اصلی مارکت ، انتهای صفحه محصولات ، انتهای مقالات و صفحه اصلی جشنواره محل هاییست که محصولات با مکانیزم عادلانه به صورت نمایش تصادفی نمایش داده شده و به کاربر پیشنهاد می شوند.

شرایط نمایش محصولات در جشنواره آف ریور :

  • محصولات شامل تخفیف باشند
  • محصولات فعال و درحال فروش باشند ( محصولات توقف فروش شده نمایش داده نمی شوند )