بهترین کانال های آموزش برنامه نویسی اندروید

مرداد 28, 1399| علی شیرالی
بهترین کانال های آموزش برنامه نویسی اندروید | کانال یوتویب آموزش برنامه نویسی اندروید | وبلاگ مارکت اندروید ریور

در این مقاله قصد دارم دستچینی از برترین کانال های یوتیوب آموزش برنامه نویسی اندروید رو معرفی کنم در ادامه همراه من باشید تا با این لیست دستچین شده آشنا شده و بتونید به یادگیری ، رشد و ارتقا مهارتتون در برنامه نویسی اندروید بپردازید.

چرا آموزش ویدئویی بیشتر از هر شیوه آموزشی دیگه پیشنهاد میشه ؟

آموزش ویدئویی موثر تر از هر نوع آموزش دیگری است چه بهتر آنکه این آموزش ها رایگان هم باشند ! شما با آموزش ویدئویی چند گام جلوتر خواهید بود در مقایسه با فراگیری برنامه نویسی از منابع نوشتاری! آموزش ویدئویی تقریبا همه چیز است ، همه چیز برای یک شروع ایده آل یا ارتقا مهارت زیرا همه آن چیزی که باید ، به صورت زنده و عملیاتی اتفاق می افتد. در اصل من آموزش به شیوه ویدئویی را نمونه مدرن شده شیوه کلاسیک آموزش می دانم همان معلم شاگردی خودمان که با حضور فیزیکی بر سر کلاس درس قبلا داشتیم.

لیست برترین کانال های آموزش ویدئویی برنامه نویسی اندروید

کانال یوتیوب جهت آموزش برنامه نویسی اندروید | codingwithmitch

CodingWithMitch

در کانال یوتیوب جناب میچ می توانید آموزش های متنوعی را در زمینه برنامه نویسی اندروید بیابید و فرا بگیرید، این آموزش ها با زبان روان و لهجه مناسب آموزگار تولید شدند ، از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و شما می توانید با خیال راحت به آن ها را پیگری کنید. در کانال میچ شما می توانید با فراگیری آموزش ها که همگی به صورت پروژه محور هستند یادگیری را شروع کنید یا دانش خود را توسعه دهید.

کانال یوتیوب جهت آموزش برنامه نویسی اندروید | کدتاتور | codetutor

Codetutor

در این کانال یوتویب شما می توانید آموزش های مفیدی درباره توابع کاربردی اندروید ، اصول برنامه نویسی اندروید و مباحث کلیدی و حیاتی دیگر بیاموزید. موضوعات مهمی درباره اصول برنامه نویسی اندروید در کانال کدتاتور آموزش داده شده است که به ارتقا و رشد شما کمک شایانی خواهد کرد همچنین می توانید با مشاهده این ویدئو ها میتوانید برنامه نویسی اندروید را به صورت اصولی و از پایه بیاموزید.

همچنین بخوانید :  آموزش Export / Import سورس اندروید در اندروید استدیو
کانال یوتیوب جهت آموزش برنامه نویسی اندروید | goobar | گوبار

goobar

این کانال ویدئوهای کوتاه زیادی درباره اندروید استدیو و IntelliJ IDEA منتشر کرده است همچنین اخیرا دوره جدیدی برای شروع برنامه نویسی کاتلین را آغاز کرده که برای آن دسته از مشتاقان برنامه نویسی اندروید با استفاده از زبان کاتلین می تواند جذاب باشد. گرداننده این کانال هم فردی بسیار انرژیک و پر از انرژی مثبت است که این جذابیت ویدئوهایش را نیز دوچندان می کند.

کانال یوتیوب جهت آموزش برنامه نویسی اندروید | رسو کدر | reso coder | آموزش کاتلین و فلاتر

Reso Coder

رسو کدر به نظر من یکی از جذاب ترین کانال های یوتیوب برای آموزش برنامه نویسی اندروید است چراکه روی توسعه اپلیکیشن های اندرویدی با استفاده فلاتر و کاتلین تمرکز کرده است. ویدئوهایی که میسازد ساختار منظمی دارند و تمرکز روی انتقال مفاهیم بدون پرداختن به موضوعات کم ربط و بی ربط در این کانال کاملا به چشم می آید. حتما به این کانال در یوتیوب سر بزنید.

همچنین بخوانید :  استفاده از Flavors در اندروید استدیو
کانال یوتیوب جهت آموزش برنامه نویسی اندروید | اسمارت هرد | smartherd

Smartherd

اسمارت هرد یا ترجمه عامیانه ان “گروه هوشمند” یا ” یه عده هوشمند ” بسیاری ویدئو با بالاترین کیفیت در زمینه آموزش برنامه نویسی ساخته که بیشتر آنها درباره اندروید است در این کانال درباره دارت ، کاتلین و جاوا ویدئوهای هیجان انگیز و جذابی را پیدا می کنید. آموزش های مفید که اصول و پایه و کیفیت را به درستی رعایت کردند حتما کمک خوبی به شما برای افزایش دانش خود در برنامه نویسی اندروید خواهند بود.

کلام آخر

ویدئو همیشه یکی از قابل اتکا ترین منابع جهت فراگیری در حوزه های مختلف به ویژه برنامه نویسی بوده ، من قصد ندارم ارزش سایر منابع آموزشی مکتوب را زیر سوال ببرم ، به هیچ وجه! هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند مثلا از منظر هزینه یا میزان مصرف پهنا باند در رجوع به هر منبع ، قاعدتا منابع ویدئویی منابعی نسبتا گران به حساب می آیند اما در نظر داشته باشید همواره بهترین نتیجه را از منابع آموزشی ویدئویی خواهید گرفت، این منابع اگر رایگان باشند و همچنین در یک بستر ایده آل به سادگی در دسترس عموم هم قرار گیرند مانند یوتیوب که دیگر نور علی نور است🔥

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
علی شیرالی CO-Founder نویسنده مقاله

بنیانگذار مارکت اندروید ریور و گاهی هم گیم باز 🎮 و صد البته یه عاشق فیلمسازی 🎬 و عکاسی 📷 که چندین گام جدی هم توی این زمینه برداشته..می تونی علی شیرالی رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
5/5 (3 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: آموزش برنامه نویسی اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]