بروزرسانی 1.4.9900 : افزودن و خرید سرویس های جانبی

خرداد 4, 1399| اندروید ریور
هزینه خدمات جانبی و راه اندازی سورس کد | وبلاگ مارکت اندروید ریور

دروووود صبح دل انگیز چهارم خرداد ماهتون بخیر باشه ، بالاخره اولین بروزرسانی پلتفرم اختصاصی مارکت اندروید ریور ( واترکورس ) با شماره نسخه 1.4.9900 با یه ویژگی شگفت انگیز و طبق معمول همیشه چندین بهبود در رابط کاربری و تجربه کاربری ریلیز شد که در ادامه هم این ویژگی جدید رو بیشتر معرفی میکنم و هم خبرهای خوبی دارم درباره ویژگی های که نسخه بعدی واترکورس قراره ارائه کنه.

چی شد که اینطور شد؟

خب!خب!خب! میگن همیشه حق با مشتریه ! اینجا لفظ مشتری به فروشنده های ما اطلاق میشه ، مشتری این ویژگی در وهله اول فروشنده های ما هستن و بعد خریدار های سورس های اونها… تیم توسعه برای ارائه این ویژگی همه چیز داشت جز احساس نیاز به بودن این ویژگی ، حالا در ادامه میگم چرا به “احساس نیاز” اشاره کردیم . تیم توسعه ما از زمانی که متوجه شد سوالات درباره خدمات جانبی که در اینجا مشخصا منظورمون “راه اندازی سورس کد” هست داره روز به روز بیشتر میشه این انگیزه براش ایجاد شد که حالا وقتشه که این ویژگی رو کد بزنه .

بعد از اتمام پروژه و تست های مختلف حالا این ویژگی در پنل فروشندگان ما در بخش همه محصولات من > کنسول مدیریت قیمت در دسترسه و همچنین در صفحه سورس کد زیر دکمه خرید این امکان فراهم شده تا خریدار در صورتی که لازم داره خدمات جانبی ارائه شده رو از سمت فروشنده دریافت کنه.

چرا احساس نیاز به این ویژگی لازم بود؟

پشتیبانی با کیفیت برای ما خیلی مهمه ! یه چیزی نزدیک به مرگ و زندگی ! چون ما ترجیح میدیم فروشندگان ما تایم کاریشون رو به ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت اختصاص بدهند به جای اینکه خدمات راه اندازی سورس کد رو ارائه بدند که به عهده خریداره چون تقسیم وظایف در یک پروسه دو طرفه خیلی مهمه. اساسا راه اندازی گاهی به دلیل یکسان نبودن و تفاوت فنی و کیفی بستر توسعه خیلی وقت گیر و چالش برانگیز میشه و ممکنه کیفیت پشتیبانی فروشندگان مارو تحت الشعاع قرار بده تا جایی که ممکنه پاسخ به یک سوال ساده از سوی پشتیبان چند برابر تایم معمول تاخیر داشته باشه ، قطعا این کیفیت نمی تونه راضی کننده باشه. پس حالا که می دونید ما دقیقا چه چیزی رو ترجیح میدیم لازمه این نکته رو اضافه کنیم که هر زمان احساس کردیم به سمتی داریم میریم که ارائه این سرویس های جانبی داره به قیمت پشتیبانی ضعیف تموم میشه حتما در شیوه یا اساس این ویژگی تازه نفس بازنگری می کنیم.

از نسخه بعدی چه خبر ؟

این جاده انتها نداره ، ما بلافاصله بعد از ریلیز یه نسخه ، کار روی نسخه بعدی رو شروع می کنیم ( حالا این وسط یکم هم تفریح و شادی می کنیم ، پس نه پس! ) بیایید اول یه نگاهی به توییت زیر بندازیم :

اول از همه چیز ، من عاشق ساعت هاییم که توییت میزنیم! حالا چرا توی این تایم نامناسب؟ یکی از مهم ترین سوالاتیه که هنوز هیچکس براش پاسخی نداره ، خب از موضوع پرت نشیم ، ما داریم روی یه سیستم مدال یا رتبه بندی کار می کنیم که براش خیلی هیجان داریم چون قراره ارزش گذاری خدمات فروشنده ها سامان یافته تر بشه و خریدار بتونه قبل از خرید کیفیت خدمات اون فروشنده رو هم بسنجه ، این سیستم رتبه بندی و اعطا مدال یه رقابت جدی رو هم بین فروشندها روی ارائه خدمات باکیفیت تر ایجاد می کنه.

ویژگی خاص سیستم رتبه بندی اندروید ریور چیه ؟

بر خلاف هر سیستم اعطا مدالی که تا الان دیدید که صرفا به یک کاربر بر اساس سوابق یا اساسا کمیت و کیفیت خدماتش به صورت سیستمی یا دستی مدال به صورت نمادین اختصاص میداد و هیچ تاثیری روی هیچ چیز دیگه ای نداشت ، سیستم رتبه بندی اندروید ریور قرار نیست نمادین باشه و نتیجه گیری و سنجش کیفیت رو به خریدار واگذار کنه بلکه به صورت سیستمی می تونه روی فعالیت های فروشنده هم محدودیت اعمال کنه. این یعنی اینکه قبل از سنجش شما ، الگوریتم ما یک بار قبل از شما با توجه به اطلاعاتی که در اختیار داره فعالیت فروشنده رو میسنجه. این دو مثال می تونه ویژگی های این سیستم رو بیان کنه :

مثال : فروشنده خدمات پشتیبانی با کیفیت به مشتریانش ارائه داده ، پس :

محصول فروشنده یه مدال دریافت می کنه و با ضریب بالایی به کاربرها و بازدیدکنندگان توسط سیستم پیشنهاد می شه و به این شیوه محصول فروشنده بازدید بسیار بالایی دریافت می کنه و خود فروشنده هم به ارائه خدمات با کیفیت بیشتر تشویق میشه.

مثال : فرض کنید دمو محصول به درستی کار نمیکنه و گزارش های در این باره از سمت کاربران ثبت شده ، پس:

اون سورس کد در سیستم پیشنهاد به کاربران نمایش داده نمی شه تا زمانی که وضعیت پیشنمایش سورس که به حالت عادی برگرده.

ما درحال حاضر کار روی نسخه بعدی رو آغاز کردیم و درحال تدارک زیرساخت های لازم هستیم به نظر میرسه این اطلاعات کافی باشه برای اطلاعتون از اینکه نسخه بعد قراره شامل چه ویژگی هایی باشه. خیلی ممنونیم از همراهی گرم و همیشگیتون از پلتفرمی که برای شما ساخته شده 😉

مثل همیشه خوشحال میشیم دیدگاهاتون رو برای ما در این پست بنویسید ما حتما اونارو مطالعه می کنیم و به شما پاسخ می دیم 🙂

  تخفیف ها و اخبار ویژه رو در تلگراممون دنبال کن :)
اندروید ریور نویسنده مقاله

مارکت اندروید ریور رودخونه پروژه های آماده اندروید ، اولین برند معتبر از سال 1395 در حوزه پروژه های آماده اندروید در ایرانه 🔥 ما بهترین راه کار رو برای ساخت اپلیکیشن و بازی اندروید بدون برنامه نویسی ارائه می کنیم و همیشه به فکر چیزای بهتر و بیشتری هستیم 😎می تونی اندروید ریور رو توی شبکه های اجتماعی هم دنبال کنی ...

مقالات مرتبط را بخوانید :


سورس های اندروید شامل تخفیف رو ببین !

به این مقاله امتیاز دهید :
5/5 (4 Reviews)
  خرید سورس های حرفه ای بازی و اپلیکیشن اندروید

دسته‌ها: اخبار اندروید ریور

دیدگاهتان را بنویسید

راهنما : برای نوشتن موارد مختلف در دیدگاه می توانید از راهنمای نگارش اندروید ریور استفاده کنید : نگارش کد کوتاه `your code`
نگارش کد بلند یا نگارش بخش عمده یک سورس کد :
[sourcecode lang="your code language"] your code here [/sourcecode]