پلتفرم واترکورس

واترکورس ( Watercourse ) نام پلتفرم اختصاصی مارکت اندروید ریور هست که از آذرماه سال 97 داریم توسعه می دیم. ویکی پدیا اونو بنام آبراهه یعنی مسیری که آب از اون عبور میکنه تعریف کرده ، یعنی بستری که رودخونه روی اون جریان داره. دلیل ما از نامگذاری پلتفرم اختصاصی اندروید ریور به این نام ، همین کلمه ریور به معنای رودخانه در نام برند ماست.

پلتفرم اختصاصی مارکت اندروید ریور روی یک بیس و پایه یعنی هسته متن باز وردپرس بنا شده و این هسته متن باز رو به صورت بسیار بنیادین و گسترده داره مطابق با نیاز و اهداف ما توسعه میده که ماحصل اون تا امروز چندین کنسول اختصاصی مدیریتی داشبورد فروشندگان ، الگوریتم های پیشنهاد محصول ، دستیار هوشمند پشتیبانی و سرویس آفریور هست اما هنوز واترکورس در مرحله آزمایشی روی استیج بتا اندروید ریور هست.

مستقل و پویا

از ابتدا به دنبال این بودیم به سرعت سرویس های اختصاصی اندروید ریور توسعه داده بشه تا امکان ارائه بهترین تجربه کاربری با فیچر های اختصاصی و پیچیده تر فراهم بشه و امروز اندروید ریور به این مرحله رسیده تا با عملکردی پویا بهترین خدمات رو به کاربران ارائه بده. اندروید ریور به سرعت روی پلتفرم اختصاصی خودش درحال توسعه و رشده و هرروز تلاش میکنیم محصولی بهتر رو به کاربرانمون ارائه بدیم.

علی شیرالی

Founder

مهرماه ۱۴۰۰